Betonové dlažby Concrete Group jsou vývojem a praxí téměř nezničitelné. Jsou ošetřeny speciální penetrací, která podpoří lesk a pevnost každého kusu. Rozmanitost barev je pouze na přání klienta, tvary jsou standardní a je možné se přizpůsobit Vaší fantazii. 

 
             

 

LEŠTĚNÁ BETONOVÉ PODLAHA 

Betonová leštěná podlaha Concrete Group, dodá prostoru neodelatelný nádech moderny. Lze si vybrat ze široké škály barev, které nabízíme (viz. důležité informace)

 

 

 

ORIGINAL BETONOVÁ PODLAHA  

Original Concrete Group podlaha je směs betonu, libovolné bary, litého skla a fotoluminescenčních kamenů. Original se hodí do moderních, odvážných a vysoce originálních prostor.

Barva podlahy je na Vás, spolu s velikostí fotoluminescenčních kamenů, kdy si lze vybrat z kamenů větších, až po jemný prachu, který se rozfoukává pro udržení prachového směru. Podlahu lze mít jednolitou a bez jakýchkoliv anomálií, ale lze mít i podlahu skvrnitou a vícebarevnou - př.: šedo-černou. 

 

 

KLASIK BETONOVÁ PODLAHA  

Betonová podlaha Concrete Group Klasik je podlaha s charakterem klasického a nijak zvlášť oparcovaného betonu. Jde o podlahu broušenou,lakovanou, nikolv leštěnou. Prostoru dodá ráz surovosti a neopracovanosti. Ideální do velkých prostor nebo moderních a designových butiků. 

              

                                                

 

 

 

Joomla templates by a4joomla