Kusy nábytku a doplňky do zahrad, které denodenně vídáme ve všech možných materiálech,vytváří Concrete Group v betonových verzích. 

Naší chloubou jsou umyvadla, květináče i neobvyklých velikostí, krbové římsy, lavičky, duté kameny a mnoho dalšího.  

 

  

 

Do interiérů a exteriérů. Mohou sloužit jako dekorace i předmět k posezení na zahradě s přáteli. Jsou velmi lehké, tudíž  nenáročné na přemístění.  

Klient si může nadefinovat jakoukoliv velikost - od nejmenších dekorací na stůl, jako je těžítko, až po velikosti, které budou tvořit dominantu prostoru.

 

            

  

 

 

 

 

Květináče Concrete Group jsou těžké, odolné a pevné. Jako u většiny produktů Concrete Group, klient si rozhoduje o velikosti a tvaru sám. Každý den schnutí nechá na produktu nesmazatelný podpis a originalitu. 

 

 

 

       

Betonové, kolorované, leštěné, po stranách hrubé, těžké a na přání klienta. 

 

                                                   

Jakýkoliv nápis lze vytvořit jak z klasického betonu, tak i z obarveného betonu a RezBetonu. Díky RezBetonu vytvoříme iluzi kovových písmen a čísel. 

Další cholubou Concrete Group jsou loga společností, kdy lze vytvořit naprosto unikátní betonový kus a spolu s ním vtisknout Vaší společnosti originalitu. 

 

  

Téměř jakoukoliv betonovou plochu Concrete Group, která je vyrobena o větší síle, lze prosvítit pomocí sklovláken. Ta zapříčiní prosvícení betonu, kdy mohou být výchozí body libovolného tvaru a velikosti.  

Prosvícený beton lze použít na decentní osvětlení schodiště, na bary a na zvýraznění jakýcholiv špatně viditelných součástí prostorů. 

Pojďte si společně s Concrete Group ukázat tu správnou cestu ... 

 

                  

Joomla templates by a4joomla