Prioritou velkoformátových panelů Concrete Group je pevnost, odolnost a lehkost. Barvy, tvary, textury a rozměry jsou podřízeny požadavkům a fantazii klienta.

Náš beton je v základu bílý a z něj lze pomocí našich moderních technilogií vyrobit probarvený beton s anorganickými pigmenty. Povrch je ošetřený speciální ochrannou vrstvou, která chrání před znečištěním, povětrnostními vlivy a usnadňuje celkovou údržbu. 

 

 

      REZ BETON    

Neobvyklost, nenapodobitelnost, originalita, výjmečnost. Tato slova nás vedla k vytvoření originálního kusu RezBeton Concrete Group. Je nemožné vyrobit dva kusy totožné, tím získáváte jistotu, že to, co jste zakoupili, nebude mít nikdo jiný. 

Prostoru dodá pompéznost a luxus. 

Ošetřní umožnilo umístit beton do exteriéru i interiéru.    

 

ŽLUTÝ PANEL 

Proč by i pampelišky nemohly být věčné? 

Celý projekt, začínající na žluté barvě, vzniknul a byl inspirován rostoucími jarními pampeliškami, v období, kdy jsou části půdy ještě zahnědlé. 

Tento kus betonu vnese do prostorů život, klid, jaro a neobyvklou zajímavost. 

Chcete být odvážní? Zkuste to ... 

 

ORGANIC PANEL 

Panely ORGANIC opticky rozšiřují místnost, dodávají neobvyklost a originální ráz interiéru i exteriéru. Tento panel byl inspirován přírodou a podpořen myšlenkou, v interiéru přírodu symbolizovat, spolu s jednoduchostí a v exteriéru splývat a nenarušovat okolnlí ráz a barvy.

To se povedlo v "plastickém" panelu ORGANIC, kde jsou přiznány všechny dokonalé nedokonalosti betonu CG. 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla